Get Adobe Flash player

Golgheterii echipei

Nr.1
1Попович Сергей3(3)
2Денис Бызга2
2Александр Ешану1
2Сергей Попович1
2Игорь Быздыга1
2Дорин Паскару1

Clasament 14.04.2014

Divizia A Nord

CENTRU NORD SUD EST

EDIŢIA 2012-2013

DIVIZIA A – NORD (U-16)

GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Gloria 12 11 1 0 43-13 34
2. ŞS Briceni 13 11 0 2 33-9 33
3. Nistru 12 8 1 3 36-12 25
4. ŞS Drochia 12 7 1 4 34-23 22
5. Brătuşeni 12 4 0 8 19-24 12
6. ŞS Soroca 12 3 1 8 13-23 10
7. ŞS Donduşeni 13 2 0 11 12-45 6
8. ŞS Ocniţa 12 1 0 11 4-45 3
GRUPA B
1. ŞS Sîngerei 12 9 1 2 45-14 28
2. ŞS Floreşti 11 8 1 2 30-17 25
3. ŞS Teleneşti 13 7 2 4 44-21 23
4. Moldova 12 7 2 3 27-14 23
5. ŞS Făleşti 13 5 0 8 29-34 15
6. ŞS Glodeni 12 4 1 7 20-19 13
7. ŞS Rîşcani 13 2 1 10 13-44 7
8. Veris 10 2 0 8 17-62 6

 
PROGRAMUL MECIURILOR

Nr
U-16
U-18
Echipele
Terenul
Etapa I – Duminica, 09.09.2012
1
2-0
3-1
Bratuseni – SS Donduseni Bratuseni
2
2-1
4-1
Gloria – SS Briceni Edinet
3
5-1
6-3
Nistru – SS Drochia Otaci
4
0-1 2-1 SS Ocnita – SS Soroca Ocnita
5
12-0
0-3
SS Telenesti – Veris Inesti
6
2-1 1-2 SS Singerei – SS Glodeni transferat Singerei
7
3-0
4-0
SS Falesti – Moldova Falesti
8
3-1
4-0
SS Floresti – SS Riscani Floresti
Etapa II – Duminica, 16.09.2012
9
1-4
1-0
SS Donduseni – SS Briceni Donduseni
10
4-0
0-0
Gloria – Nistru Edinet
11
6-0
3-0
SS Drochia – SS Ocnita Drochia
12
1-2
0-1
Bratuseni – SS Soroca Bratuseni
13
1-1 3-1 SS Telenesti – SS Singerei transferat Inesti
14
1-3
1-1
SS Glodeni – SS Falesti Glodeni
15
4-2
2-1
Moldova – SS Floresti Balti
16
1-2
3-1
Veris – SS Riscani Draganesti
Etapa III – Duminica, 23.09.2012
17
8-1
9-1
Nistru -SS Donduseni Otaci
18
2-6
0-2
SS Ocnita – Gloria Ocnita
19
0-2
1-3
SS Soroca – SS Drochia Soroca
20
2-0
4-2
SS Briceni – Bratuseni Briceni
21
1-7
4-0
SS Falesti – SS Telenesti Falesti
22
1-0
1-1
SS Floresti – SS Glodeni Floresti
23
0-2
0-1
SS Riscani – Moldova Riscani
24
16-2 2-1 SS Singerei – Veris Singerei
Etapa IV – Duminica, 30.09.2012
25
0-1 1-2 SS Donduseni – SS Ocnita Donduseni
26
1-0 4-3 SS Briceni – Nistru Briceni
27
2-0 3-0 Gloria – SS Soroca Edinet
28
1-2 1-2 Bratuseni – SS Drochia Bratuseni
29
1-5 1-6 SS Telenesti – SS Floresti Inesti
30
4-2 1-1 SS Singerei – SS Falesti Singerei
31
2-1 4-1 SS Glodeni – SS Riscani Glodeni
32
1-6 4-3 Veris – Moldova Draganesti
Etapa V – Duminica, 07.10.2012
33
4-0 8-1 SS Soroca – SS Donduseni Soroca
34
0-3 1-1 SS Ocnita – SS Briceni Ocnita
35
4-1 4-4 Nistru – Bratuseni Otaci
36
1-4 3-1 SS Drochia – Gloria Drochia
37
1-2 6-0 SS Riscani – SS Telenesti Riscani
38
2-1 4-0 SS Floresti – SS Singerei Floresti
39
5-2 0-4 SS Falesti – Veris Falesti
40
1-0 0-0 Moldova – SS Glodeni Balti
Etapa VI – Duminica, 14.10.2012
41
0-7 1-1 SS Donduseni – SS Drochia Donduseni
42
1-0 1-0 SS Briceni – SS Soroca Briceni
43
4-0 10-2 Nistru – SS Ocnita Otaci
44
2-4 2-4 Bratuseni – Gloria Bratuseni
45
0-0 5-1 SS Telenesti – Moldova Inesti
46
7-1 1-2 SS Singerei – SS Riscani Singerei
47
0-2
0-5
SS Falesti – SS Floresti transferat Falesti
48
0-4 2-3 Veris – SS Glodeni Draganesti
Etapa VII – Duminica, 21.10.2012
49
4-0 4-1 Gloria – SS Donduseni Edinet
50
1-3 3-0 SS Drochia – SS Briceni Drochia
51
1-1 1-2 SS Soroca – Nistru Soroca
52
0-3 0-0 SS Ocnita – Bratuseni Ocnita
53
1-2 1-0 SS Glodeni – SS Telenesti Glodeni
54
1-4 1-1 Moldova – SS Singerei Balti
55
2-0 3-2 SS Riscani – SS Falesti Riscani
56
8-1 2-0 SS Floresti – Veris Floresti
Etapa VIII – Miercuri, 01.05.2013
57 SS Dondusani – Bratusani Bratusani
58 SS Briceni – Gloria Briceni
59 SS Drochia – Nistru Drochia
60 SS Soroca – SS Ocnita Soroca
61 Veris – SS Telenesti Dragonesti
62 SS Glodeni – SS Sîngerei Glodeni
63 Moldova – SS Falesti Balti
64 SS Riscani – SS Floresti Riscani
Etapa IX – Duminica, 31.03.2013
65  4-1 1-1  SS Briceni – SS Dondusani Briceni
66 Nistru – Gloria Otaci
67 SS Ocnita – SS Drochia Ocnita
68 SS Soroca – Bratusani Soroca
69 3-1  1-1  SS Singerei – SS Telenesti Singerei
70  +-(3-0) +-(3-0)  SS Falesti – SS Glodeni Falesti
71     SS Floresti – Moldova Floresti
72  2-5 0-1  SS Riscani – Veris Riscani
Etapa X – Duminica, 07.04.2013
73 0-3  4-3  SS Donduseni – Nistru Donduseni
74  7-0  5-0 Gloria – SS Ocnita Edinet
75  3-2 3-2  SS Drochia – SS Soroca Drochia
76  2-1 2-2  Bratusani – SS Briceni Bratusani
77  4-1 3-2  SS Telenesti – SS Falesti Telenesti
78  1-1 0-2  SS Glodeni – SS Floresti Glodeni
79  1-1 2-6  Moldova – SS Riscani Balti
80 Veris – SS Singerei Dragonesti
Etapa XI – Duminica, 14.04.2013
81  1-3 5-1  SS Ocnita – SS Donduseni Ocnita
82  0-1 3-0  Nistru – SS Briceni Otaci
83  1-2 3-2  SS Soroca – Gloria Soroca
84  3-0 4-0  SS Drochia – Bratuseni Drochia
85  1-5 4-2  SS Floresti – SS Telenesti Floresti
86  2-3 3-0  SS Falesti – SS Singerei Falesti
87  2-7 0-2  SS Riscani – SS Glodeni Riscani
88  5-0 1-2 Moldova – Veris Balti
Etapa XII – Duminica, 21.04.2013
89  3-2 0-1  SS Donduseni – SS Soroca Donduseni
90  6-0 2-0  SS Briceni – SS Ocnita Briceni
91  2-3 1-2  Bratuseni – Nistru Bratusani
92  3-3 3-0  Gloria – SS Drochia Edinet
93  7-0 1-1  SS Telenesti – SS Riscani Telenesti
94 0-1  3-3  SS Singerei – SS Floresti 26.04 Singerei
95  5-2 2-0  Veris – SS Falesti Dragonesti
96  1-2 1-0  SS Glodeni – Moldova Glodeni
Etapa XIII – Miercuri, 24.04.2013
97  3-2 1-0  SS Drochia – SS Donduseni Drochia
98  0-3 4-0 SS Soroca – SS Briceni Soroca
99  0-3 2-1  SS Ocnita – Nistru Ocnita
100  3-2 5-2  Gloria – Bratusani Edinet
101  5-1 1-2  Moldova – SS Telenesti Balti
102  0-3 1-0  SS Riscani – SS Singerei Riscani
103  4-3 3-1  SS Floresti – SS Falesti Floresti
104 SS Glodeni – Veris transferat Glodeni
Etapa XIV – Duminica, 28.04.2013
105 1-2  2-3  SS Donduseni – Gloria Donduseni
106  3-2 0-0  SS Briceni – SS Drochia Briceni
107  5-0 5-0  Nistru – SS Soroca Otaci
108  3-0 2-2  Bratuseni – SS Ocnita Bratusani
109  1-2   SS Telenesti – SS Glodeni Telenesti
110  1-0 4-0  SS Singerei – Moldova Singerei
111  4-0 1-4  SS Falesti – SS Riscani Falesti
112 Veris – SS Floresti Dragonesti
Meciurile pentru locurile 1-16
Tur 11.05 – Retur 18.05
1A-1B-meciul pentru locul 1-2
2A-2B- meciul pentru locul 3-4
3A-3B- meciul pentru locul 5-6
4A-4B- meciul pentru locul 7-8
5A-5B- meciul pentru locul 9-10
6A-6B- meciul pentru locul 11-12
7A-7B- meciul pentru locul 13-14
8A-8B- meciul pentru locul 15-16

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete și atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

iulie 2018
Lu Ma Mi Jo Vi Du
« Iun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Vremea in Edineţ
www.meteo.md