Get Adobe Flash player

Golgheterii echipei

Nr.Numele, PrenumeleGoluri
1Ренат Мургулец2
2Максим Сартаков 1
3Евгений Томашевский 1
4
5
6
7
8
9
10

Свежие комментарии

Таблица 14.04.2014

DIVIZIA A — NORD (U-16)

GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. ŞS Briceni 16 10 5 1 32-11 35
2. Gloria 16 10 4 2 37-16 34
3. ŞS Drochia 16 9 4 3 31-16 31
4. FC Bratuşeni 16 8 3 5 24-15 27
5. ŞS Soroca 16 7 3 6 27-19 24
6. ŞS Ocniţa 16 4 3 9 28-39 15
7. Nistru 16 2 1 13 18-47 7
8. ŞS Donduşeni 16 1 3 12 13-47 6
GRUPA B
1. ŞS Floreşti 16 12 1 3 50-17 37
2. ŞS Făleşti 16 7 2 7 19-30 23
3. Moldova 16 6 4 6 28-26 22
4. Veris 15 6 4 5 30-30 22
5. ŞS Rîşcani 16 6 3 7 24-36 21
6. ŞS Glodeni 15 5 4 6 34-32 19
7. ŞS Teleneşti 15 5 3 7 23-27 18
8. ŞS Sîngerei 15 4 1 10 18-28 13

 

DIVIZIA A — NORD (U-18)

GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Gloria 15 14 0 1 52-9 42
2. ŞS Soroca 16 11 1 4 40-20 34
3. ŞS Drochia 16 11 0 5 34-12 33
4. ŞS Donduşeni 15 7 1 7 29-30 22
5. ŞS Briceni 16 7 0 9 29-34 21
6. Nistru 16 5 3 8 31-31 18
7. ŞS Ocniţa 16 3 1 12 16-52 10
8. FC Bratuşeni 16 2 0 14 16-59 6
GRUPA B
1. ŞS Teleneşti 15 13 0 2 47-14 39
2. ŞS Glodeni 15 10 1 4 32-18 31
3. ŞS Floreşti 16 10 1 5 24-17 31
4. ŞS Făleşti 16 8 2 6 37-28 26
5. Moldova 16 6 3 7 19-35 21
6. ŞS Rîşcani 16 5 0 11 18-34 15
7. Veris 15 3 4 8 30-39 10
8. ŞS Sîngerei 15 1 1 13 21-42 4

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr
U-16
U-18
Echipele
Terenul
Etapa I – Duminica, 08.09.2013
1
3-2 3-0 ŞS Briceni — ŞS Ocniţa Briceni
2
2-1 0-1 ŞS Drochia — Nistru Drochia
3
4-1 0-4 FC Bratuşeni — ŞS Soroca Bratuşeni
4
6-1 8-0 Gloria — ŞS Donduşeni Edineţ
5
1-4 5-0 ŞS Făleşti — Moldova Făleşti
6
1-1 3-1 ŞS Sîngerei — ŞS Rîşcani Sîngerei
7
1-5 2-0 ŞS Glodeni — ŞS Floreşti Glodeni
8
4-1 6-2 ŞS Teleneşti — Veris Teleneşti
Etapa II — Duminica, 15.09.2013
9
3-2 3-1 ŞS Ocniţa — ŞS Donduşeni transferat Ocniţa
10
 1-2 1-2  ŞS Soroca — Gloria transferat Soroca
11
 2-2 10-2  Nistru — FC Bratuşeni transferat Otaci
12
 2-0 1-3  ŞS Briceni — ŞS Drochia transferat Briceni
13
1-0 6-2 ŞS Teleneşti — ŞS Sîngerei Teleneşti
14
5-1 3-1 ŞS Floreşti — ŞS Făleşti Floreşti
15
 +-(3-0)  1-2 ŞS Rîşcani — ŞS Glodeni Rîşcani
16
1-1 0-0 Veris — Moldova transferat Radoaia
Etapa III — Duminica, 22.09.2013
17
 6-1 4-0  ŞS Drochia — ŞS Ocniţa Drochia
18
 0-2 1-0  FC Bratuşeni — ŞS Briceni Bratuşeni
19
 +-(3-0) +-(3-0)  Gloria — Nistru Edineţ
20
 1-1  3-0 ŞS Donduşeni — ŞS Soroca Donduşeni
21
 1-3 2-1  Moldova — ŞS Floreşti Bălţi, Piscevic
22
 3-0 2-1  ŞS Glodeni — ŞS Teleneşti Glodeni
23
 2-1 4-3  ŞS Făleşti — ŞS Rîşcani Făleşti
24
 2-1 4-4  ŞS Sîngerei — Veris Sîngerei
Etapa IV — Duminica, 29.09.2013
25
 0-3 1-5  ŞS Ocniţa — ŞS Soroca Ocniţa
26
 0-3 0-3  Nistru — ŞS Donduşeni Otaci
27
 1-1 2-6  ŞS Briceni — Gloria Briceni
28
 0-1  3-0 ŞS Drochia — FC Bratuşeni Drochia
29
 3-0 1-2  ŞS Sîngerei — ŞS Glodeni Sîngerei
30
 1-0 2-0  ŞS Rîşcani — Moldova Rîşcani
31
 3-0 3-1  ŞS Teleneşti — ŞS Făleşti Teleneşti
32
 1-0 0-1  Veris — ŞS Floreşti Radoaia
Etapa V – Duminica, 06.10.2013
33
 1-1 2-5 FC Bratuşeni — ŞS Ocniţa Bratuşeni
34
 2-2 2-0  Gloria — ŞS Drochia     09.10 Edineţ
35
 0-4 2-0  ŞS Donduşeni — ŞS Briceni Donduşeni
36
 +-(3-0) +-(3-0)  ŞS Soroca — Nistru Soroca
37
 1-0 0-3  Moldova — ŞS Teleneşti Bălţi, Piscevic
38
 6-0 2-0  ŞS Floreşti — ŞS Rîşcani Floreşti
39
 1-0 3-0  ŞS Făleşti — ŞS Sîngerei Făleşti
40
 5-3 3-2  ŞS Glodeni — Veris Glodeni
Etapa VI — Duminica, 13.10.2013
41
1-0 3-3 ŞS Ocniţa — Nistru Ocniţa
42
0-0 1-2 ŞS Briceni — ŞS Soroca Briceni
43
3-1 2-1 ŞS Drochia — ŞS Donduşeni Drochia
44
0-2 0-3 FC Bratuşeni — Gloria Bratuşeni
45
6-0 2-0 ŞS Glodeni — ŞS Făleşti Glodeni
46
0-4 1-0 ŞS Teleneşti — ŞS Floreşti Teleneşti
47
0-2 0-1 ŞS Sîngerei — Moldova Sîngerei
48
3-2 1-2 Veris — ŞS Rîşcani Radoaia
Etapa VII – Duminica, 20.10.2013
49
 3-3 6-0  Gloria — ŞS Ocniţa Edineţ
50
 0-6 4-1  ŞS Donduşeni — FC Bratuşeni Donduşeni
51
 0-1 1-0  ŞS Soroca — ŞS Drochia Soroca
52
 2-3 1-2  Nistru — ŞS Briceni Otaci
53
 4-0 -+(0-3)  ŞS Rîşcani — ŞS Teleneşti Rîşcani
54
2-2  1-5  Moldova — ŞS Glodeni Bălţi, Piscevic
55
 4-2 2-1  ŞS Floreşti — ŞS Sîngerei Floreşti
56
 1-1 4-4  ŞS Făleşti — Veris Făleşti
Etapa VIII – Duminica, 27.10.2013
57  1-1 0-2  ŞS Ocniţa — ŞS Briceni Ocniţa
58  2-4 3-0  Nistru — ŞS Drochia Otaci
59  2-0 3-0  ŞS Soroca — FC Bratuşeni transferat Soroca
60  0-1 1-3  ŞS Donduşeni — Gloria Donduşeni
61  0-2 3-2  Moldova — ŞS Făleşti Bălţi, Piscevic
62  +-(3-0) +-(3-0)  ŞS Rîşcani — ŞS Sîngerei Rîşcani
63 1-2  1-0  ŞS Floreşti — ŞS Glodeni Floreşti
64  2-0 1-2  Veris — ŞS Teleneşti Radoaia
Etapa IX – Joi, 31.10.2013
65  1-7 0-1  ŞS Donduşeni — ŞS Ocniţa Donduşeni
66  3-0 6-2  Gloria — ŞS Soroca Edineţ
67  2-0 0-5 FC Bratuşeni — Nistru Bratuşeni
68  0-0 6-0  ŞS Drochia — ŞS Briceni Drochia
69  3-2 1-2  ŞS Sîngerei — ŞS Teleneşti Sîngerei
70  0-3 2-3  ŞS Făleşti — ŞS Floreşti Făleşti
71  1-1 3-0  ŞS Glodeni — ŞS Rîşcani Glodeni
72  5-2 1-6  Moldova — Veris Bălţi, Piscevic
Etapa X – Duminica, 03.11.2013
73  2-4 1-2  ŞS Ocniţa — ŞS Drochia Ocniţa
74  1-0 3-0  ŞS Briceni — FC Bratuşeni Briceni
75  3-5 0-3  Nistru — Gloria Otaci
76  1-1 4-2  ŞS Soroca — ŞS Donduşeni Soroca
77  2-0 2-0  ŞS Floreşti — Moldova Floreşti
78  3-3 3-0  ŞS Teleneşti — ŞS Glodeni Teleneşti
79  1-4 2-1  ŞS Rîşcani — ŞS Făleşti Rîşcani
80  1-0 2-1  Veris — ŞS Sîngerei Radoaia
Etapa XI – Duminica, 10.11.2013
81  1-0 2-0  ŞS Soroca — ŞS Ocniţa Soroca
82  2-3 1-1  ŞS Donduşeni — Nistru Donduşeni
83  2-1 2-1  Gloria — ŞS Briceni Edineţ
84  2-1 0-4  FC Bratuşeni — ŞS Drochia Bratuşeni
85  4-1 2-1  ŞS Glodeni — ŞS Sîngerei Glodeni
86  2-2 3-1  Moldova — ŞS Rîşcani Bălţi, Piscevic
87  1-1 2-0  ŞS Făleşti — ŞS Teleneşti Făleşti
88  2-2 3-0  ŞS Floreşti — Veris Floreşti
Etapa XII – Duminica, 17.11.2013
89 1-3 0-2 ŞS Ocniţa — FC Bratuşeni Ocniţa
90 1-0 1-0 ŞS Drochia — Gloria Drochia
91 5-1 0-3 ŞS Briceni — ŞS Donduşeni Briceni
92 1-4 1-1 Nistru — ŞS Soroca 19.11 Otaci
93 2-6 0-1 ŞS Rîşcani — ŞS Floreşti Rîşcani
94 0-1 2-3 ŞS Sîngerei — ŞS Făleşti Sîngerei
95 1-1 3-1 ŞS Teleneşti — Moldova Teleneşti
96 3-3 3-6 Veris — ŞS Glodeni Radoaia
Etapa XIII – Duminica, 23.03.2014
97 4-2 5-0 Nistru — ŞS Ocniţa Otaci
98 1-2 4-1 ŞS Soroca — ŞS Briceni Soroca
99 0-0 0-2 ŞS Donduşeni — ŞS Drochia Donduşeni
100 2-0 3-1 Gloria — FC Bratuşeni Edineţ
101 2-1 1-1 ŞS Făleşti — ŞS Glodeni Făleşti
102 4-2 1-4 ŞS Floreşti — ŞS Teleneşti Floreşti
103 2-5 2-1 Moldova — ŞS Sîngerei Bălţi, Piscevic
104 0-6 0-1 ŞS Rîşcani — Veris Rîşcani
Etapa XIV – Duminica, 30.03.2014
105 2-0 0-4 ŞS Ocniţa — Gloria Ocniţa
106 1-0 1-3 FC Bratuşeni — ŞS Donduşeni Bratuşeni
107 3-1 2-1 ŞS Drochia — ŞS Soroca Drochia
108 3-0 3-0 ŞS Briceni — Nistru Briceni
109 4-0 5-0 ŞS Teleneşti — ŞS Rîşcani Teleneşti
110 2-3 1-2 ŞS Glodeni — Moldova Glodeni
111 1-3 3-4 ŞS Sîngerei — ŞS Floreşti Sîngerei
112 3-1 1-3 Veris — ŞS Făleşti Radoaia
TUR
Etapa XV – Duminica, 06.04.2014
113 4-0   Gloria – ȘS Dondușeni transferat Edineţ
114 3-0 5-0 ȘS Drochia – Nistru Drochia
115 3-1 5-0 ȘS Soroca – ȘS Ocnița Soroca
116 0-0 4-2 ȘS Briceni – FC Bratușeni Briceni
117 2-0 5-1 ŞS Teleneşti — ŞS Sîngerei Teleneşti
118 0-2 0-1 ŞS Floreşti — ŞS Făleşti Floreşti
119 2-1 2-1 ŞS Rîşcani — ŞS Glodeni Rîşcani
120 4-0 3-3 Moldova — Veris Bălţi, Piscevic
Etapa XVI – Duminica, 13.04.2014
121  0-2 5-4  ȘS Dondușeni – FC Bratușeni Donduşeni
122  1-4 2-6  ȘS Ocnița – ȘS Briceni Ocniţa
123  0-5 1-2  Nistru – ȘS Soroca Otaci
124  1-1 1-0  Gloria – ȘS Drochia Edineţ
125  2-0 0-0  ŞS Floreşti — Moldova Floreşti
126     ŞS Glodeni — ŞS Teleneşti transferat Glodeni
127  0-1 4-1  ŞS Făleşti — ŞS Rîşcani Făleşti
128 Veris — ŞS Sîngerei  transferat Radoaia
Etapa XVII – Marți, 22.04.2014
129 ȘS Drochia – ȘS Dondușeni Drochia
130 ȘS Soroca – Gloria Soroca
131 ȘS Briceni – Nistru Briceni
132 FC Bratușeni – ȘS Ocnița Bratuşeni
133 ŞS Glodeni — ŞS Sîngerei Glodeni
134 Moldova — ŞS Rîşcani Bălţi, Piscevic
135 ŞS Făleşti — ŞS Teleneşti Făleşti
136 ŞS Floreşti — Veris Floreşti
Etapa XVIII – Vineri, 25.04.2014
137 ȘS Dondușeni – ȘS Ocnița Donduşeni
138 Nistru – FC Bratușeni Otaci
139 Gloria – ȘS Briceni Edineţ
140 ȘS Drochia – ȘS Soroca Drochia
141 ŞS Rîşcani — ŞS Floreşti Rîşcani
142 ŞS Sîngerei — ŞS Făleşti Sîngerei
143 ŞS Teleneşti — Moldova Teleneşti
144 Veris — ŞS Glodeni Radoaia
Etapa XIX – Joi, 01.05.2014
145 ȘS Soroca – ȘS Dondușeni Soroca
146 ȘS Briceni – ȘS Drochia Briceni
147 FC Bratușeni – Gloria Bratuşeni
148 ȘS Ocnița – Nistru Ocniţa
149 ŞS Făleşti — Moldova Făleşti
150 ŞS Sîngerei — ŞS Rîşcani Sîngerei
151 ŞS Glodeni — ŞS Floreşti Glodeni
152 ŞS Teleneşti — Veris Teleneşti
Etapa XX – Duminica, 04.05.2014
153 ȘS Dondușeni – Nistru Donduşeni
154 Gloria – ȘS Ocnița Edineţ
155 ȘS Drochia – FC Bratușeni Drochia
156 ȘS Soroca – ȘS Briceni Soroca
157 ŞS Făleşti — ŞS Glodeni Făleşti
158 ŞS Floreşti — ŞS Teleneşti Floreşti
159 Moldova — ŞS Sîngerei Bălţi, Piscevic
160 ŞS Rîşcani — Veris Rîşcani
Etapa XXI – Duminica, 11.05.2014
161 ȘS Briceni – ȘS Dondușeni Briceni
162 FC Bratușeni – ȘS Soroca Bratuşeni
163 ȘS Ocnița – ȘS Drochia Ocniţa
164 Nistru – Gloria Otaci
165 ŞS Teleneşti — ŞS Rîşcani Teleneşti
166 Moldova — ŞS Glodeni Bălţi, Piscevic
167 ŞS Sîngerei — ŞS Floreşti Sîngerei
168 Veris — ŞS Făleşti Radoaia
Meciurile pentru locurile 1-4
Tur 18.05.2014 — Retur 25.05.2014
1-2
3-4

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Vremea in Edineţ
www.meteo.md